ArtCeramic

wystrój wnętrz

Inne

"DZWON DUŻY"

Dzwon wykonany jest ręcznie z jasnej gliny lejnej i dodatkowo przyozdobiony zaciekami masy. Przetarty brązowym metalicznym szkliwem. Doskonale będzie wyglądać do nowoczesnego wnętrza jako dekoracja w przedpokoju witająca gości. Pięknie dzwoni. Czyścić można wilgotną szmatką.

Możliwość zamówienia w innych dostępnych kolorach.

Wymiary: Wysokość: ok. 22,2 cm, szerokość: ok.13 cm

Cena: 65 zł/sztukę

DZWON POMARAŃCZOWY sprzedany-zamów podobny

"DZWONECZKI"

Dzwonki wykonane są ręcznie z jasnej gliny lejnej i dodatkowo przyozdobione kolorowymi szkliwami. Na dole przetarte brązowym metalicznym szkliwem. Dodatkowo posiadają zawieszkę ze srebrnej wstążki lub ze sznurka jutowego. Doskonale będzie wyglądać do nowoczesnego wnętrza jako dekoracja w przedpokoju witająca gości. Pięknie dzwonią. Czyścić można wilgotną szmatką.

Możliwość zamówienia w innych dostępnych kolorach.

Wymiary: Wysokość: ok. 9,5 cm, szerokość: ok.7,5 cm

Cena: 25 zł/sztukę

"KRZYŻ Z LIŚCIEM"

 

Krzyż wykonany jest ręcznie z jasnej gliny szamotowej i dodatkowo przyozdobiony czerwonymi liśćmi. W liściach zatopione jest czerwone szkło witrażowe. Pozostała część krzyża drapowana i przetarta brązowym metalicznym szkliwem. Dodatkowo posiada zawieszkę z tyłu. Doskonale będzie wyglądać do nowoczesnego wnętrza. Czyścić można wilgotną szmatką.

Możliwość zamówienia w innych dostępnych kolorach.

 

Wymiary: Wysokość: ok. 34 cm, szerokość: ok.18 cm

 

Cena: 66 zł/sztukę

 "KRZYŻ Z LIŚCIEM"  sprzedany - zamów podobny

"MATKA BOSKA Z DZIECIĄTKIEM"

Matka Boska Z Dzieciątkiem wykonana jest ręcznie z jasnej gliny lejnej lub jasnej gliny szamotowej, dodatkowo przyozdobione kolorowymi szkliwami. W niektórych zatopione jest szkło witrażowe. Dodatkowo posiadają zawieszkę z tyłu. Doskonale będzie wyglądać do każdego rodzaju wnętrza jako dekoracja na ścianę. Pięknie się mieni. Czyścić wilgotną szmatką.

Możliwość zamówienia w innych dostępnych kolorach.

Wymiary: Wysokość: ok. 35 cm, szerokość: ok.10 cm

Cena: 115 zł/sztukę

MATKA BOSKA sprzedana-zamów podobną

" KRZYŻ Z LIŚCIEM 2"

 

Krzyż wykonany jest ręcznie z jasnej gliny szamotowej i dodatkowo przyozdobiony turkusowym liściem. W listku zatopione jest turkusowe szkło witrażowe. Pozostała część krzyża drapowana i przetarta delikatnie metalicznym szkliwem. Dodatkowo posiada zawieszkę z tyłu. Doskonale będzie wyglądać do nowoczesnego wnętrza. Czyścić można wilgotną szmatką.

Możliwość zamówienia w innych dostępnych kolorach.

 

Wymiary: Wysokość: ok. 25 cm, szerokość: ok.12 cm

 

Cena: 34 zł/sztukę

  "KRZYŻ Z LIŚCIEM 2" sprzedany - zamów podobny