ArtCeramic

wystrój wnętrz

Komplety

"KOMPLET DO ŁAZIENKI MAKI"

 

Komplet wykonany jest ręcznie z jasnej gliny szamotowej. Kubek lekko pofałdowany, ozdobiony makami. Zewnętrzna strona pokryta szaro czarnym szkliwem. Wewnątrz pokryty pięknym odcieniem czerwieni. Komplet składa się z kubeczka na szczoteczki, mydelniczki i miseczki na drobiazgi. Całość utrzymana w tonacji maków. Mydelniczka posiada nóżki wykonane z czerwonych kamieni. Doskonale będzie wyglądać do nowoczesnego wnętrza, ale nie tylko. Czyścić można wilgotną szmatką. Możliwość zamówienia w innych dostępnych kolorach.

Wymiary kubka: Wys: ok. 10 cm, szer: ok. 9cm

Wymiary mydelniczki: Wys: ok. 3,5 cm, szer: ok. 12,5cm

Wymiary miseczki: Wys: ok. 4 cm, szer: ok. 17 cm

Cena: 115 zł/komplet

 "KOMPLET DO ŁAZIENKI MAKI" sprzedany- zamów podobny

"KOMPLET DRAPANY"

Komplet wykonany jest ręcznie z jasnej gliny. Na zewnątrz przyozdobiony pionowymi zagłębieniami i przetarty metalicznym brązowym szkliwem. Wewnętrzna strona pokryta soczystą zielenią. Komplet składa się z kubeczka na długopisy i miseczki na drobiazgi. Doskonale będzie wyglądać do nowoczesnego wnętrza, ale nie tylko. Czyścić można wilgotną szmatką. Możliwość zamówienia w innych dostępnych kolorach.

Wymiary kubka: Wys: ok. 10cm, szer: ok.7,5 cm

Wymiary miseczki: Wys: ok. 5cm, szer: ok. 11 cm

Cena: 55 zł/komplet

KOMPLET "BRĄZOWY"

Komplet wykonany jest ręcznie z jasnej gliny. Brzegi jednej miseczki zostały celowo nierównomiernie wycięte. Komplet składa się z miseczki szarpanej oraz mniejszej miseczki kwadratowej. Ścianki pokryte są złotym i brązowym szkliwem. Doskonale nadaje się na przystawki, biżuterię ale nie tylko. Czyścić można wilgotną szmatką. Możliwość zamówienia w innych dostępnych kolorach.

Wymiary miseczki szarpanej: Wys: ok.7cm, śr: ok.15cm

Wymiary miseczki: Wys: ok 5cm, śr: ok.11cm

Cena: 59 zł/komplet

"KOMPLET NIEBIESKI"

Komplet wykonany jest ręcznie z jasnej gliny. Na zewnątrz przyozdobiony ściekającą gliną i przetarty metalicznym brązowym szkliwem. Wewnętrzna strona pokryta pięknym błękitem. Komplet składa się z kubeczka na długopisy i miseczki na drobiazgi. Doskonale będzie wyglądać do nowoczesnego wnętrza, ale nie tylko. Czyścić można wilgotną szmatką. Możliwość zamówienia w innych dostępnych kolorach.

Wymiary kubka: Wys: ok. 10cm, szer: ok.7,5 cm

Wymiary miseczki: Wys: ok. 5cm, szer: ok. 11 cm

Cena: 55 zł/komplet

" Komplet niebieski " sprzedany - zamów podobny

"KOMPLET DO ŁAZIENKI Z TURKUSEM"

Komplet wykonany jest ręcznie z jasnej gliny. Kubek lekko pofałdowany, sprawia wrażenie pogniecionego. Zewnętrzna strona pokryta szkliwem brązowym krakle. Wewnątrz pokryty pięknym odcieniem turkusu. Komplet składa się z kubeczka na szczoteczki i mydelniczki. Mydelniczka posiada nóżki wykonane z turkusowych kamieni. Doskonale będzie wyglądać do nowoczesnego wnętrza, ale nie tylko. Czyścić można wilgotną szmatką.

Możliwość zamówienia w innych dostępnych kolorach.

Wymiary kubka: Wys: ok. 11,5 cm, szer: ok.7 cm

Wymiary mydelniczki: Wys: ok. 3 cm, szer: ok. 9,5 cm dł: ok. 13cm

Cena: 65 zł/komplet

"Komplet do łazienki z turkusem" sprzedany - zamów podobny