ArtCeramic

wystrój wnętrz

Maski

"MASKA SUROWA I"

Maska wykonana jest ręcznie z jasnej gliny i przetarta w zagłębieniach ciemnym szkliwem. Zagłębienia zrobione są nierównomiernie co sprawia wrażenie spękania. Maska doskonale będzie wyglądać do nowoczesnego wnętrza jako dekoracja na ścianę. Czyścić wilgotną szmatką.

 

Wymiary: dł: ok. 19 cm, szer: ok.13 cm

 

Cena: 65 zł

  "MASKA SUROWA I" sprzedana - zamów podobną

"MASKA SUROWA ŁZA"

Maska wykonana jest ręcznie z jasnej gliny i przetarta w zagłębieniach ciemnym szkliwem. Dodatkowym zdobieniem są czerwone łzy płynące z oczy. Zagłębienia powstały naturalnie podczas tworzenia maski. Maska doskonale będzie wyglądać do nowoczesnego wnętrza jako dekoracja na ścianę. Czyścić wilgotną szmatką.

Wymiary: dł: ok. 19 cm, szer: ok.13 cm

Cena: 65 zł

MASKA ŁZA SPRZEDANA-ZAMÓW PODOBNĄ

"MASKA CZERWONA"

Maska wykonana jest ręcznie z jasnej gliny i przyozdobiona czerwonym szkliwem. Dodatkowym zdobieniem są nierównomierne zagłębienia w glinie. Zagłębienia powstały naturalnie podczas tworzenia maski metodą plastrów. Maska doskonale będzie wyglądać do nowoczesnego wnętrza jako dekoracja na ścianę. Czyścić wilgotną szmatką.

Wymiary: dł: ok. 19 cm, szer: ok.13 cm

Cena: 85 zł

MASKA CZERWONA SPRZEDANA-ZAMÓW PODOBNĄ

"MASKA SUROWA LIŚĆ"

Maska wykonana jest ręcznie z jasnej gliny i przetarta w zagłębieniach ciemnym szkliwem. Dodatkowym zdobieniem są liście klonu zatopione w glinie. Maska doskonale będzie wyglądać w nowoczesnym wnętrzu jako dekoracja na ścianę. Czyścić wilgotną szmatką.

Wymiary: dł: ok. 19 cm, szer: ok.13 cm

Cena: 65 zł

MASKA LIŚĆ SPRZEDANA-ZAMÓW PODOBNĄ

"MASKA STALOWA"

Maska wykonana jest ręcznie z jasnej gliny i przyozdobiona ciemnym srebrno-granatowym szkliwem. Dodatkowym zdobieniem są pionowe zagłębienia. Maska doskonale będzie wyglądać do nowoczesnego wnętrza jako dekoracja na ścianę. Czyścić wilgotną szmatką.

Wymiary: dł: ok. 19 cm, szer: ok.13 cm

Cena: 95 zł