ArtCeramic

wystrój wnętrz

Miseczki

MISECZKA "KROPLA"

Miseczka wykonana została z jasnej gliny i pokryta zielonym efektowym szkliwem. Wnętrze ozdobione jest bezbarwnym szkłem, które topiąc się utworzyło krople. Miseczka doskonała na drobiazgi, biżuterię, przystawki, czy słodycze. Czyścić wilgotną szmatką.

 

Wymiary: Wys: ok 5 cm, szer: ok. 11cm

 

Cena: 35 zł/sztukę

  "MISECZKA KROPLA" sprzedana - zamów podobną

MISECZKA "BIAŁO-CZERWONA"

Miseczka wykonana została z jasnej gliny i pokryta wewnątrz białym nakrapianym szkliwem, które finezyjnie stapia się z czerwonym szkłem witrażowym. Miseczka doskonała na drobiazgi, biżuterię, przystawki, czy słodycze. Czyścić wilgotną szmatką.

Wymiary: Wys: ok 3 cm, szer: ok. 13cm

Cena: 35 zł/sztukę

Miseczka "Biało-Czerwona" sprzedana - zamów podobną

TALERZ "RAJ"

Talerz wykonany został z jasnej gliny. Wnętrze ozdobione jest dwoma kolorami szkliw: pomarańcz i turkus, zewnętrzna strona ozdobiona liśćmi. Talerz doskonały na drobiazgi, biżuterię, przystawki, czy słodycze. Czyścić wilgotną szmatką. Istnieje możliwość zamówienia większej ilości talerzy.

 

Wymiary: Wys: ok. 2,5cm, szer: ok. 16cm

 

Cena: 38 zł/sztukę

 "TALERZ RAJ "  sprzedany - zamów podobny

MISECZKA "POMARAŃCZ"

Miseczka wykonana została z jasnej gliny i pokryta wewnątrz pomarańczowym szkliwem, które finezyjnie stapia się z czerwonym szkłem witrażowym. Miseczka doskonała na drobiazgi, biżuterię, przystawki, czy słodycze. Czyścić wilgotną szmatką.

 

Wymiary: Wys: ok 3 cm, szer: ok. 13cm

 

Cena: 35 zł/sztukę

 Miseczka "POMARAŃCZ"   sprzedana- zamów podobną

TALERZ "TRAWA"

Talerz wykonany został z jasnej gliny. Wnętrze ozdobione jest rośliną i poszkliwione w odcieniach ciemnej i jasnej zieleni. Talerz doskonały na drobiazgi, biżuterię, przystawki, czy słodycze. Czyścić wilgotną szmatką. Istnieje możliwość zamówienia większej ilości talerzy.

Wymiary: Wys: ok. 2cm, szer: ok. 17cm

Cena: 40 zł/sztukę