ArtCeramic

wystrój wnętrz

Misy i patery

"KREMOWA PATERA"

Patera wykonana została z jasnej gliny i pokryta transparentnym szkliwem. Dodatkową ozdobę stanowią zatopione liście. Patera doskonała na owoce lub jako dekoracja. W kategorii "WAZONY" można zakupić wazon do kompletu. Czyścić wilgotną szmatką.

 

Wymiary: Wys: ok. 6-11cm, szer: ok. 24-29 cm, dł. 35-37cm

 

Cena: 134

 "KREMOWA PATERA" sprzedana - zamów podobną

 

"MISA AŻUR II"

Misa wykonana jest ręcznie z jasnej gliny i pokryta metalicznym złotawym szkliwem, ażur pomalowany pięknym pomarańczem z nutą czerwieni. Oba te szkliwa doskonale razem współgrają. Misa nadaje się na owoce lub jako dekoracja. Czyścić wilgotną szmatką.

 

Wymiary: Wysokość: ok. 15cm, średnica: ok. 26cm

 

Cena: 158

"MISA AŻUR II" sprzedana - zamów podobną

 

PATERA "KORONKA"

Patera wykonana jest ręcznie z ciemnej gliny i pokryta soczystą zielenią. Została przyozdobiona wzorami koronki w ciemnym metalicznym odcieniu. Patera może służyć na owoce lub jako dekoracja. Czyścić wilgotną szmatką. Można skompletować z innymi artykułami w tym kolorze (zdj.4)

 

Wymiary: dł: ok. 34cm, szer: ok. 17cm

 

Cena: 78 zł/paterę

 "PATERA KORONKA " sprzedana - zamów podobną

MISA "MUSZELKA"

Misa wykonana jest ręcznie z jasnej gliny. Wnętrze misy pokryte nakrapianym zielonym szkliwem, natomiast zewnętrzna faktura misy pokryta białym matowym szkliwem. Może służyć na owoce, przystawki lub jako dekoracja. Czyścić wilgotną szmatką.

Wymiary: Wysokość: ok. 7cm, średnica: ok. 23cm

Cena: 112zł


MISA "ŚLIMAK"

Misa wykonana jest ręcznie z jasnej gliny z kilkudziesięciu małych ślimaków i przetarta ciemnym szkliwem. Wnętrze misy pokryte niebieskim szkliwem, natomiast czerwony kolor, to zatopione szkło witrażowe, które pięknie zlewa się ze szkliwem. Może służyć na owoce, przystawki lub jako dekoracja. Czyścić wilgotną szmatką.

Wymiary: Wysokość: ok. 8cm, średnica: ok. 24cm

Cena: 133zł