ArtCeramic

wystrój wnętrz

O mnie


 

ArtCeramic to marka dedykowana dla osób świadomych siebie i swojego stylu, wymagających i z dużym poczuciem estetyki. Ceniących sobie oryginalność.

W pracowni możesz zakupić lub zlecić wykonanie ręcznie robionej ceramiki - autorskiego, pojedynczego egzemplarza lub większą ilość o bardzo zbliżonym wyglądzie czy też serię o powtarzającym się kształcie wykonanych ręcznie lub przy użyciu ręcznych form. To mogą być misy, patery, talerze, dzbany, wazy, kubki, lampiony, zegary, flakony, anioły itd. Wykonuję również ceramikę ozdobną, płaskorzeźbę oraz mozaikę i niepowtarzalną biżuterię.

Tworząc tą ofertę chciałabym również zaproponować Państwu możliwość wykonania naczyń okolicznościowych na indywidualne zamówienie. Naczynia te mogą upamiętniać ważne wydarzenia z naszego życia, np. rocznice, śluby itp.

 

Tworzenie ceramiki to dość czasochłonny proces. Glina schnie przez kilka do kilkunastu dni, później jest przez kilka godzin wypalana w temperaturze ok. 900-1000°C. Po wypaleniu nanoszone jest na nią szkliwo, które również musi zostać wypalone w wysokich temperaturach (1050-12000C ok 7h). A więc przedmiot spędza kolejnych kilka godzin w piecu. Dopiero po takim okresie trafia do klienta. Dlatego też proszę o wyrozumiałość podczas oczekiwania na realizację zamówienia (ok 3-4tyg.)

 

Urszula Góralczyk