ArtCeramic

wystrój wnętrz

Wazony

WAZON "CZERWONY"

Wazon wykonany został z ciemnej gliny i pokryty czerwonym szkliwem. Wnętrze ozdobione metalicznym i czarnym szkliwem. Dodatkową ozdobę wazonu stanowią ażurowe otwory. Wazon doskonały do suszu lub jako dekoracja. Może służyć także jako wazon na kwiaty cięte, po wstawieniu do wnętrza szklanego naczynia. Czyścić wilgotną szmatką.

 

Wymiary: Wys: ok. 30 cm, szer: ok. 9cm

 

Cena: 147

Wazon "CZERWONY" sprzedany-zamów podobny

 

WAZON "AŻUR II"

Wazon wykonany został z jasnej gliny i pokryty złotawym i pomarańczowym szkliwem. Dodatkową ozdobę wazonu stanowią ażurowe otwory. Wazon doskonały do suszu lub jako dekoracja. Może służyć także jako wazon na kwiaty cięte, po wstawieniu do wewnątrz szklanego naczynia. W kategorii "Misy i Patery" można zakupić misę do kompletu. Czyścić wilgotną szmatką.

 

Wymiary: Wys: ok. 34cm, szer: ok.14 cm

 

Cena: 153

 

 

WAZON "Łezka"

Wazon wykonany został z jasnej gliny i pokryty metalicznym szkliwem na zewnątrz, a wewnątrz pięknym turkusem. Wazon doskonały do suszu lub jako dekoracja. Może służyć także jako wazon na kwiaty cięte, po wcześniejszym wstawieniu do wewnątrz szklanego naczynia. Czyścić wilgotną szmatką.

Wymiary: Wys: ok.35 cm, szer: ok. cm

Cena: 122 zł

WAZON "KREMOWY"

Wazon wykonany został z jasnej gliny i pokryty jasnym nakrapianym szkliwem. W wazonie wycięte nierównomierne otwory nadające formie lekkości. Wazon doskonały do suszu, jako dekoracja lub lampion. Może służyć także jako wazon na kwiaty cięte, po wcześniejszym wstawieniu do wewnątrz szklanego naczynia. Czyścić wilgotną szmatką.

Wymiary: Wys: ok. 31 cm, szer: ok. 12cm

Cena: 138

WAZON "FALA"

Wazon wykonany został z jasnej gliny i pokryty jasnym nakrapianym szkliwem. Po zewnętrznej stronie wazon przyozdobiony został falami, pokrytymi metalicznym szkliwem. Wazon doskonały do suszu lub jako dekoracja. Może służyć także jako wazon na kwiaty cięte, po wcześniejszym wstawieniu do wewnątrz szklanego naczynia. Czyścić wilgotną szmatką.

Wymiary: Wys: ok.29 cm, szer: ok. 13cm

Cena: 169